WATCH THE EUROS 2024 AT London

perfect PUB FOR LIVE SPORT IN London

When the Euros 2024 tournament begins on 14th June, where do you want to be? Watching on the sofa at home or soaking up the atmosphere at The Marquis Cornwallis, watching all the action – live and in HD – with your favourite people? That’s what we thought – we’ll save you a seat.

To make sure every match is equally memorable, don’t let the whistle blow without exploring our delicious pub food and drinks packages on tap, guaranteed to have you wishing for overtime.

Full fixtures will be announced soon, but if you’re eyeing up the best seat in the house, we’d recommend booking now. The Summer of Sport is about to begin.

Fixtures

Date                  Group                                Match                                                         Location                                  Time

14-Jun                  A                        Germany vs Scotland                                            Munich                                    21:00

15-Jun                  A                        Hungary vs Switzerland                                       Cologne                                  15:00

15-Jun                  B                        Spain vs Croatia                                                      Berlin                                     18:00

15-Jun                  B                        Italy vs Albania                                                       Dortmund                              21:00

16-Jun                  D                        Play-off winner A vs Netherlands                       Hamburg                                15:00

16-Jun                  C                        Slovenia vs Denmark                                             Stuttgart                                 18:00

16-Jun                  C                        Serbia vs England                                                  Gelsenkirchen                        21:00

17-Jun                  E                        Romania vs Play-off winner B                               Munich                                   15:00

17-Jun                  E                        Belgium vs Slovakia                                                Frankfurt                                18:00

17-Jun                  D                       Austria vs France                                                     Düsseldorf                             21:00

18-Jun                  F                        Türkiye vs Play-off winner C                                  Dortmund                              18:00

18-Jun                  F                         Portugal vs Czechia                                                Leipzig                                   21:00

19-Jun                  B                        Croatia vs Albania                                                   Hamburg                               15:00

19-Jun                  A                        Germany vs Hungary                                              Stuttgart                               18:00

19-Jun                  A                        Scotland vs Switzerland                                         Cologne                                21:00

20-Jun                  C                        Slovenia vs Serbia                                                   Munich                                   15:00

20-Jun                  C                        Denmark vs England                                               Frankfurt                               18:00

20-Jun                  B                        Spain vs Italy                                                            Gelsenkirchen                       21:00

21-Jun                  E                        Slovakia vs Play-off winner B                                 Düsseldorf                            15:00

21-Jun                  D                       Play-off winner A vs Austria                                   Berlin                                     18:00

21-Jun                  D                       Netherlands vs France                                              Leipzig                                  21:00

22-Jun                  F                        Play-off winner C vs Czechia                                   Hamburg                              15:00

22-Jun                  F                        Türkiye vs Portugal                                                   Dortmund                             18:00

22-Jun                  E                        Belgium vs Romania                                                 Cologne                                21:00

23-Jun                  A                       Switzerland vs Germany                                           Frankfurt                              21:00

23-Jun                  A                       Scotland vs Hungary                                                 Stuttgart                               21:00

24-Jun                  B                       Croatia vs Italy                                                            Leipzig                                  21:00

24-Jun                  B                       Albania vs Spain                                                         Düsseldorf                           21:00

25-Jun                  D                       Netherlands vs Austria                                              Berlin                                    18:00

25-Jun                  D                       France vs Play-off winner A                                      Dortmund                            18:00

25-Jun                  C                       England vs Slovenia                                                   Cologne                                21:00

25-Jun                  C                       Denmark vs Serbia                                                      Munich                                 21:00

26-Jun                  E                        Slovakia vs Romania                                                   Frankfurt                             18:00

26-Jun                  E                       Play-off winner B vs Belgium                                     Stuttgart                             18:00

26-Jun                  F                       Czechia vs Türkiye                                                        Hamburg                             21:00

26-Jun                  F                       Play-off winner C vs Portugal                                    Gelsenkirchen                     21:00